Бажання
Додайте товари до списку бажань
0

Сумки та інше

Фільтр
Іконки
Ціна, грн
Колір
Бренд
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Крім спортивного одягу, необхідними атрибутами для кожного спортсмена, є аксесуари для фітнесу, розроблені спеціально для забезпечення максимального комфорту під час занять, покращення тренувань та підвищення їх ефективності. Крім зручності, фітнес аксесуари запобігають виникненню різних травм, тому до їх вибору слід підходити обґрунтовано і продумано.

За найбільш вигідними цінами купити високоякісні аксесуари для спорту та фітнесу, пропонує компанія GS.active, клієнтами якої є як любителі, так і професійні спортсмени. Ми займаємо лідируючі позиції на вітчизняному ринку, пропонуємо якісну продукцію кращих виробників.

В інтернет - магазині компанії представлений широкий асортимент аксесуарів, який постійно оновлюється, завдяки чому клієнти мають можливість придбати товари, що відповідають індивідуальним вимогам. При виготовленні аксесуарів використовуються сучасні екологічно безпечні матеріали, що не містять у складі шкідливих для здоров'я людини, речовин. Використання інноваційних технологій дозволяє не тільки підвищити якість готової продукції, а й істотно поліпшити її споживчі властивості.

Наш асортимент

Люди, що ведуть активний спосіб життя, можуть придбати у нас:

  1. Фітнес - резинки. Дане пристосування є чудовою альтернативою громіздким тренажерам, не займаючи багато місця, не поступаються останнім в ефективності. Аксесуар являє собою стрічку в вигляді кільця різної ширини, виготовлену із спеціального еластичного матеріалу. Завдяки опору, що виникає при розтягуванні гумки, забезпечується навантаження на м'язи. Залежно від ступеня жорсткості, гумки можуть бути м'якими, середньої жорсткості, жорсткими або дуже жорсткими.
  2. Рукавички для фітнесу. Використовуються під час тренувань з гантелями, іншим спортивним інвентарем. Виготовлені зі спеціальних матеріалів, рукавички забезпечують відмінне зчеплення зі спортивними снарядами, захищають руки від пошкоджень.
  3. Безшовна білизна. Невід'ємне допповнення до спортивного образу. Комфортна і практично не відчувається на тілі. Шви плоскі, непомітні під одягом. 
  4. Пляшки, шейкери. Є необхідними аксесуарами, що дозволяють завжди мати під рукою воду або інші напої, для підтримання водного балансу в організмі. Пляшки, шейкери, оснащені зручними дозаторами, що перешкоджають виливання рідин, вони виготовлені з високоякісного пластику, скла, що не містять в складі токсичних речовин та не мають хімічного запаху.

Замовити аксесуари для фітнесу, а також безшовну нижню білизна, можна в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, інших містах України.

Вгору