Примірка

Ось у Ваших руках омріяна покупка і Вам вже не терпиться приміряти новенький спортивний look, та спершу краще не поспішати. Перед приміркою рекомендуємо ретельно оглянути виріб та переконатись у тому, що Ви вдало визначились із розміром. Для запобігання пошкодженням, одяг із перфораціями слід одягати із особливою обережністю.

Під час примірки оцініть рівень комфорту, переконайтесь, що одяг не обмежує Ваші рухи і вдало підкреслює фігуру. Якщо будь-який із критеріїв Вас не задовільняє, не хвилюйтеся, іноді параметри вказані в описі товару можуть не відповідати Вашим через індивідуальні характеристики фігури, тому для консультації, обміну чи повернення зв'яжіться із нашою Службою підтримки клієнтів.

Прання

В першу чергу не рекомендуємо тривалий час зберігати вологий і брудний одяг, оскільки таке середовище є сприятливим для розмноження бактерії, що провокують неприємний запах. 

Безпосередньо перед пранням ознайомтесь із рекомендаціями, що вказані на етикетці виробу, якщо ж етикетка відсутня, ось перелік загальних рекомендацій щодо прання спортивного одягу:

  • розділіть речі за кольорами на світлі і темні відтінки;
  • перед пранням обов'язково виверніть одяг зовнішньою стороною всередину, таким чином, ворсинки одягу не скочуватимуться під час прання, логотип не буде пошкоджуватись і речі довго виглядатимуть як нові;
  • вийміть чашечки з топів для запобігання їх деформації;
  • рекомендований температурний режим: не вище 40°; тривалість прання: 20-40хв;
  • віддавайте перевагу гелевим засобам для прання, оскільки пральний порошок при вказаній температурі може не повністю розчинитись у воді та залишатись на одязі, викликаючи подразнення, алергію тощо;
  • не використовуйте кондиціонери для білизни. Даний засіб чудово підходить для бавовняних виробів, але в жодному разі не для синтетичних волокон, що входять до складу спортивного одягу. Оскільки кондиціонер здатен залишатись між ворсинками одягу і перешкоджати нормальному повітрообміну та відведенню вологи;
  • не використовуйте режим сушки, оскільки це може призвести до деформації виробу, пошкодження логотипів і втрати первісного вигляду одягу;
  • рекомендуємо сушити одяг у добре провітрюваному приміщенн, бажано в горизонтальному положенні для запобігання його деформації.

Прасування

Не рекомендуємо прасувати спортивний одяг, оскільки, таким чином, синтетичні волокна можуть пошкоджуватись, а виріб втратить первісний вигляд.

Сподіваємось, дані поради допоможуть Вам максимально довго та із задоволенням носити придбані товари!